Witamy na naszej stronie
Firma Carbon istnieje na rynku od 1999 roku, a od 2009 roku prowadzi sprzedaż detaliczną dla klientów na terenie Gniezna i miast sąsiadujących. Przedsiębiorstwo ciągle się rozwija i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, przez co zdobywa coraz większy udział w rynku handlu węglem na terenie Gniezna jak również powiatu. Dążenie do profesjonalnego spełnienia oczekiwań klientów wymaga od sprzedawców węgla wdrażania innowacji jak i również podnoszenia kwalifikacji przez sprzedawców zwanych w firmie Carbon doradcami klienta. Nasi doradcy zadbają o najbardziej ekonomiczny i trafiony wybór spośród oferowanego asortymentu. Klient kupujący kilka worków węgla jest tak samo szanowany jak ten, który jest tak zwanym kientem " tonowym ". Dzięki wszystkim Państwu możemy stale się rozwijać jak również doskonalić naszą sprzedaż. Niskie ceny w naszej firmie nie są odzwierciedleniem niskiej jakości sprzedawanego towaru, a wręcz przeciwnie wynikają z ilości zakupywanego i sprzedawanego węgla. Dzięki temu uzyskujemy duży upust cenowy zarówno na zakupywanyw kopalniach towar jak i na jego transport. Przewoźnik kolejowy udziela nam wysokich upustów, na przewozy całopociągowe, a my z radością uwzględniamy je w kalkulacji ceny i obdarowujemy nimi naszych Szanownych Klientów. Sortowanie węgla ( zwane przesiewaniem ), ważenie na homologowanych ( legalizowanych ) elektrycznych wagach jest w naszej firmie standardem, a nie " hasłem reklamowym ". Konfekcjonwanie węgla we worki 25/20kg jest dbałością o wygodę i komfort klienta, a nie metodą na zwielokrotnienie zysku. W naszy, asortymencie znajdziecie Państwo opał do każdego rodzaju kotła węglowego, a nasi doradcy zadbają o trafny wybór.

Nasza strona internetowa, ( jej czytelny układ ) ma być dla Państwa naszych Szanownych Klientów przewodnikiem - zbiorem informacji, a nie formą reklamówki i zabiegu marketingowego. Oddajemy ją Państwu z największą przyjemnością. DOWÓZ Z FIRMY CARBON.
Zakupiony w naszej firmie węgiel oraz miał węglowy dowozimy do klienta na terenie miasta oraz gminy Gniezno. Pozostałe wymienione w tabeli miejscowości oraz niewymienione obsługujemy pod uprzednim osobistym uzgodnieniu z klientem. Dowóz na terenie miasta ( powyżej 1 tony ) wliczony w cenę węgla.